Dlážky a obklady

Stenové obklady a dlážky

Stenové obklady a dlážky

Všetky naše stenové obklady a dlážky sú vyrábané iba zo zdravého, rastlého ihličnatého dreva systémom pero-drážka. Najčastejšie je to smrek obyčajný, borovica lesná a smrekovec opadavý. Vyrábame len z dreva, ktoré bolo predtým vysušené na požadovanú vlhkosť. Každý kus dlážkovice je vyrobený z celistvého kusu dreva.

Jedná sa teda o dlážku z masívu a nie o dlážku lepenú z viacerých vrstiev a práve preto má táto dlážka také vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. Okrem toho sa však dá ešte povedať že je to aj kus pravej prírody vo Vašom domove. Do Vašich domovov prinesie skutočnú a nefalšovanú atmosféru pravého dreva, jeho teplo, vôňu a výnimočnosť.

Borovica lesná

Borovica lesná

Dlážka má sfarbenie do žlta. Ak by sme chceli byť presný tak farba svetlého medu je výstižná.

Dlážka nádherne vonia – jej vôňa pripomína vôňu ihličia. Borovicová dlážka je pomerne húževnatá a dostatočne tvrdá i do spoločenských miestností vo vašom príbytku

Hrúbka x šírka: 2,2 cm x 10 cm

Cena s DPH:  23 € /m2

 

Smrek obyčajný

Smrek obyčajný

Táto dlážka je najmäkšia z ponúkaných, ale zároveň aj „najteplejšia".

Odporúčame ju najmä do spální, alebo do detských izieb. Dlážka je takmer biela s jednoduchou kresbou. Namoriť sa dá na akýkoľvek odtieň.

Hrúbka x šírka: 2,2 cm x 10 cm

Cena s DPH: 19,25 € /m2

 

Hrúbka x šírka: 2,8 cm x 10 cm

Cena s DPH: 25,00 € /m2

Smrek červený- Smrekovec

Smrek červený- Smrekovec

Dlážka vyniká tvrdosťou, húževnatosťou a trvácnosťou.

Týmto sa vyrovná i dlážke z tvrdých drevín. Jej farba je červenkastá a dlážka má nádhernú rozmanitú kresbu. Je vhodná i na viacej zaťažované plochy, chodby, no svojou krásou obstojí úplne všade.

Hrúbka x šírka: 2,2 cm x 10 cm

Cena s DPH: 23 € /m2

Palubovka smreková

Palubovka smreková

Hrúbka x Šírka 1,1 x 9,6 cm, Cena s DPH 10,5€/m2
Hrúbka x Šírka 1,5 x 9,6 cm, Cena s DPH 12,5€/m2
200-400cm - Hrúbka x Šírka 2,2 x 9,6 cm, Cena s DPH 15,5€/m2
200-300cm- B.Tr. - Hrúbka x Šírka 2,2 x 9,6 cm, Cena s DPH 10€/m2

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti